Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 21 Kasım 2016 Pazartesi

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 21 Kasım 2016 Pazartesi

Sevgili Yengeçler, saat 02:03 Venüs-Neptün görünüm etkisinde, aşk hayatımız, çocuk meseleleri, yenilik anlamındaki girişimler, ilişkilerdeki paylaşımlar yumuşacık, sıcacık, romantizm yüklü olur. İdeallerimize, hayallerimize uygun şekilde sevgimizi ifade edebiliriz.
Saat 08:44 Ay-Jüpiter görünümü, ailevi ve finansal konular üzerinde düşünmenin ve gerektiğinde ortaklaşa karar vermenin işaretçisidir. Söylediklerimizin onaylanmasını isteriz.
Saat 11:36 Ay-Satürn görünümü, sorumluluk bilinciyle hareket edilerek, iş hayatında ve kazanç getirici işlerde duruma olgunlukla bakılmasında etkili olur.
Saat 20:08 Ay-Uranüs olumlu etkisi olumlu yönde değişime olan ihtiyacın simgesidir. Öyle bir mucize istersiniz ki, bugüne dek yaşanan her şeyi size unuttursun ve yepyeni bir hayat başlasın. Belli mi olur dostlarım,  hayalinizde canlandırdığınız yaşamın gerçekleşmeyeceğini kim söyleyebilir ki?
KPSS sınavına katılacaklara kolaylık ve başarılar dileğimle,

Yengeç Burcu Günlük Yorum

Yengeç Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Kasım 2016 Pazar başlıklı makalemizde Yengeç Burcu 20 Kasım 2016 Pazar, Yengeç burcu günlük burç ve Yengeç burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*