Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Kasım 2016 Pazar

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Kasım 2016 Pazar

Sevgili Yengeçler saat 06:14 itibariyle Ay-Aslan burcu seyriyle başlıyor. Bu enerji, hem kendinize güvenmenizi hem de olayları kontrol altında tutabilmenizi destekleyicidir. Tabii ki bazı durumlar zamana gebe olabilir. Bir çıkış yolu bulmakta çektiğiniz zorlukların da tabanında zaman faktörü direkt olarak baskın bir rol oynayabilir. Eğer izlediğiniz yoldan eminseniz, o zaman hiç kimse onaylamasa da, siz bildiğiniz gibi hareket edersiniz. Parasal konular sizin için bu saat sonrası önemli hale gelir. Harcamak, kazanmak, rahat ve lüks bir yaşam sürme arzunuz yükselir.
Saat 10:48 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, geleceğinizi, ailevi yaşantınızı, ilişkinizi, eğitimden ticarete kadar her konuyu sağlam temeller üzerinde oturtabilmenizde yardımcıdır. Neler sıkıntı ve endişe yaratıyorsa bunları çözmek için size düşen, öncelikle gerçekçi olmaktır. Siz kendinize bir amaç belirlemeli, bu amacı gerçekleştirmek için kararlı olmalısınız. Böylece bu görünümün size sağladığı kuvveti de arkanıza alarak yolunuzda emin adımlarla ilerlersiniz.
Saat 19:48 Ay-Mars karşıtlığı, hoşumuza giden bir şeyleri satın almanın ve kendimizi mutlu etmenin işaretçisidir. Kolayca para harcarız. Kimsenin üstümüzde baskı kurmasına izin vermeyiz. İsteğimiz doğrultusunda hareket etmekten hoşlanırız. Sevdiğimiz şeylere sahip çıkarız. Birilerinin yönlendirmesinden hoşlanmayız.
İyilik ve güzellikler yanınızdan eksik olmasın. Her şey gönlünüzce olsun.

Yengeç Burcu Günlük Yorum

Yengeç Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Kasım 2016 Cumartesi başlıklı makalemizde Yengeç Burcu 19 Kasım 2016 Cumartesi, Yengeç burcu günlük burç ve Yengeç burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*