Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Kasım 2016 Cumartesi

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Kasım 2016 Cumartesi

Sevgili Yengeçler, saat 03:50 Ay-Jüpiter görünümü, dışa karşı hassasiyetimizi yükseltir. Sevdiklerimiz, ailemiz, yuvamız kutsaldır. Samimiyet, huzur bizim için çok değerlidir. Moral ve motivasyonumuzun yüksek olması, biraz da bunlara bağlıdır. Hem kendi arzularımızı önemseriz hem de evimizde dengeli, nazik paylaşımlara önem veririz. Bu anlamda bir problem olursa hemen içimize çekilir, belli bir mesafe koyabiliriz.
Saat 05:39 Ay-Pluto karşıtlığı, bir yandan kendinizi güven altına alma, ailenizi koruma veya ailevi meselelerle yakından ilgilenmenizi sağlarken diğer yandan ilişkinizle ilgili konularda kendinizi baskı altında hissetmenize neden olabilir.
Saat 08:00 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, mevcut işinizle alakalı konularda sorunların çözümü, akılcı düşünmekten geçiyor. Şartlar şu anda sizi rahatsız edici ve gelişiminiz yönünde duvar oluşturucu gibi durabilir. Ancak bazen de, en ufak bir mesele öyle büyütülür ki, insan asıl yapmak istediği şey için mazeret arıyor gibidir. Siz gerçekten ne yapmak, hangi yolda ilerlemek ve verimli yaşamaktan yanasınız. Bunu dış tesirlerin zorlamasıyla değil, kendi içinizde bilinçli şekilde tespit etmelisiniz. O zaman doğru karar verebilirsiniz.
Saat 15:10 Ay-Uranüs görünüm etkisinde, her durumu kontrol altına almaya çalışırsınız. Bunu yapmadığınız takdirde içiniz rahat etmez. Başkalarının sizi onaylamasından hoşlanırsınız. Buna karşı gelen olursa kendinizi reddedilmiş hissedersiniz. Bu reddedilme gün boyu stres yaşamınıza yol açabilir. Biraz gevşemekte, kendinizi yormamakta yarar var.
Saat 19:04 Merkür-Neptün arasındaki zorlu görünüm istemeden de olsa her şeyi derinlikli hatta bazen abartılı düşünmenize yol açabilir. İlişkilerinizde ölçüyü kaçırmamak için sizin de biraz dikkatli olmanız gerekir. Yoksa sürekli olarak kendi kendinizi üzersiniz.
Günün tüm güzellikleri sizden yana olsun. Huzurlu, aktif, başarılı bir gün geçirmeniz dileğimle,

Yengeç Burcu Günlük Yorum

Yengeç Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 18 Kasım 2016 Cuma başlıklı makalemizde Yengeç Burcu 18 Kasım 2016 Cuma, Yengeç burcu günlük burç ve Yengeç burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*