Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 18 Kasım 2016 Cuma

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 18 Kasım 2016 Cuma

Sevgili Yengeçler saat 03:57 Ay-Yengeç geçişinde, her şeyi etraflıca düşünerek, dürüstçe ele almak isteğinizi yükselticidir. Sevdiklerinize karşı bir hayli ilgili davranırsınız. Duyarlı yüreğiniz, etrafınızda olan her şeyi hissetmenizi sağlar. Huzur, güvence, aile, sevilmek gibi olgular bugün baş tacınızdır.
Saat 14:12 Ay-Venüs karşıtlığı, önemsediğimiz değerlere ve hassasiyete karşılık, partnerimizin mesafeli tutumu canımızı sıkabilir. Daha fazla ilgi bekleriz ve sıcaklık ararız ve önemsendiğimizi bilmek isteriz.
Saat 17:59 Ay-Kuzey düğüm görünüm, çevre ilişkilerinde detaylı ve gerçekçi düşünmenizi, bu çerçevede karar vermenizi sağlar. Girişim, analiz, karmaşık olanı çözerek ilerlemenizde yardımcıdır.
Saat 19:05 Ay-Neptün görünüm etkisinde, sevdiklerinize verdiğiniz önem yükselir. Sahip olduğunuz değerlere hiç kimsenin söz söylemesine izin vermezsiniz. Geleceğinizi güvence altına almaktan yanasınız.
Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun. Kalben sevgilerimle,

Yengeç Burcu Günlük Yorum

Yengeç Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Kasım 2016 Perşembe başlıklı makalemizde Yengeç Burcu 17 Kasım 2016 Perşembe, Yengeç burcu günlük burç ve Yengeç burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*