2014 Yengeç Burcu Yıllık Burç Yorumu

 2014 Yengeç Burcu Yıllık Burç Yorumu

Sevgili Yengeç Burcu ve yükselen Burcu Yengeç Burcu olanlar,  2014 Yengeç Burcu yıllık burç yorumumuz şu şekilde; Şans ve genişlik gezegeni jüpiter tüm yıl boyunca, sağlık konusunda size yardımcı olacaktır. Sorunlarınız olsa dahi yine de jüpiter’in faydaları dokunacaktır. Bu süreçte, kendinize olan aşırı düşkünlüğünüz, ilgilendiğiniz her konuya olan abartma eğiliminizden kaynaklanabilir. İş yaşantınızda başkalarına yardımcı ve sadakat duygusuyla hareket edecek oluşunuz ve işinize bağlılığınız herkes tarafından takdirle karşılanacaktır. Çalıştığınız yerdeki kişilerarası ilişkiler sağlayıcı özelliklerinizle patronlarınız tarafından da değerlendirmeye alınacak ve daha fazla korunacaksınız. İşinizi fazlasıyla severek yapacak ve hoşnut olacaksınız.

Beslenmeniz konusunda dikkatli olmanız gereken bir dönem olduğunu söylemeliyim. İradenize muhakkak sahip çıkmalısınız. Bu olmadığı takdirde kan sorunları, karaciğer ve zayıf dolaşım sorunlarınız oluşabilir. Her ne kadar sağlığınız yolunda gidecek te olsa, sağlık kontrollerinizi asla ihmal etmeyiniz. Düzenli bir şekilde gerekli tahlillerinizi yaptırınız. Durumunuz müsaitse checkup için şimdiden randevunuzu alınız.

Bu dönemde yine, günlük iş hayatınızda çevreniz tarafından saygınlık görecek ve işinizle ilgili asla yalnış yapmamaya ve kanun dışı çalışmamaya gayret edeceksiniz. Kendinize olan güveninizle, yüksek hedefler belirleyecek, bunun için de elinizden gelen gayreti göstereceksiniz. Başarılarınız başta patronlarınız yada yanınızda çalışan kişiler tarafından da saygı ve sevgi görmenize neden olacaktır. Sağlık konusunda öğrenim gören yengeçler, bu dönemde yeni işlerine başlayabilirler. Ve bu sektörde kısa sürede iyi yerlere geleceklerdir. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken konu, herkesten üstün olduğunuzu düşünmemek, ayrıntılara dikkat etmemek, her başarıda muhakkak bir karşılık beklemek, herşeyi bildiğinizi sanarak etrafınızdakilerden üstün olduğunuzu herkese ilan etmek yada bu davranışlar içine girmek sayılabilir. Bunları gözardı etmemenizi öneriyorum. Ayrıca ihmal edilen doktor kontrolleri yada iyice araştırılmadan yapılacak tedaviler sonucu problem oluşmaması için şimdiden dikkatli olmanızı öneriyorum. 2014Yengeç Burcu yıllık burç yorumumuzun sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir yıl diliyoruz…

yengeç burcu haftalık

 

Bir önceki yazımız olan Ocak 2014 Yengeç Burcu Aylık Burç Yorumu başlıklı makalemizde yengeç burcu, yengeç burcu aylık ve yengeç burcu aylık aşk hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*